Volejte 728 066 339 nebo pište na leseni(a)pujcsime.eu

Aktuality a články

Občasně publikujeme v této sekci zajímavé články. V případě zájmu o partnerskou výměnu článku s odkazem nám napište na seo(a)digito.cz.

17
Březen
2014

Rozdíly v čištění sedaček v autě a domácnosti

Rozdíly v čištění sedaček v autě a domácnostiKaždý řidič, bez ohledu na to v jakém autě jezdí, se jistě čas od času poohlédne po firmě, která by mu vyčistila autosedačky, případně se snaží je vyčistit svépomocí. Pokud patříte i vy mezi řidiče, kteří by péči o svůj osobní vůz, dodávku či nákladní automobil nesvěřili do rukou nikoho jiného, jsou pro Vás právě níže uvedené rady velmi cenné.

28
Únor
2014

Půjčovna stavebních a nákladních výtahů ukončena

Půjčovna stavebních a nákladních výtahů byla k 31.12. 2013 ukončena!

01
Červenec
2013

Letní akce na pronájem lešení pro měsíc červenec 2013

V tomto roce (2013) jsme pro vás v letním období připravili akční nabídku na pronájem lešení. Pokud si půjčíte lešení během měsíce července, můžete počítat se slevou z původních už tak dobrých cen.

24
Duben
2012

Miss Army 2012 Česká republika

Historicky první titul Miss Army dostala 21. 4. 2012 Klára Bartošová z Hradce Králové. Od hlavního partnera, divize Půjčsimě.eu společnosti RIVER, společnost s ručením omezenýmdostala poukaz na pronájem legendárního sportovního vozu Porsche Boxster S. Klárko, gratulujeme a těšíme se na tebe.

22
Březen
2012

Mapa čerpacích stanic zemního plynu CNG v ČR

Interaktivní mapa čerpacích stanic zemního plynu CNG. Pokud kliknete na modrý špendlík v mapě, zobrazí se vám informace o dané čerpací stanici CNG.

22
Březen
2012

Dlouhodobý pronájem EKO dodávek na zemní plyn CNG

Potřebujete zajistit dlouhodobý pronájem dodávky nebo jiného užitkového vozu? Je dodávka vaším denním chlebem? Jezdíte jako živnostník pro jinou společnost? Nekupujte novou dodávku, nevyplatí se vám to!

14
Únor
2012

Kalkulátor pronájmu dodávek

Je zbytečné, platit více než musíte! Šetřete a odepisujte veškeré náklady spojené s nájmem a provozem vozidla, snižte si Váš daňový základNeplaťte nemalou akontaci na Váš vůz a udržujte Váš autopark neustále moderní bez zbytečných nákladů a starostí. Využijte občasného, krátkodobého nebo dlouhodobého pronájmu dodávkových vozidel! Nechte starosti na nás a vy si jen užívejte bezstarostnou jízdu.

05
Červenec
2011

Jak se staví lešení

Stavba lešení není vůbec složitá záležitost. Zvládne to v podstatě každý. Přesvědčte se, jak je to jednoduché a podívejte se, jak se staví lešení. Soubor 8 obrázků vám přiblíží, že to zvládnete i vy.